Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Europos judėjimo savaitė finišavo Ariogalos lopšelyje-darželyje

   Europos judėjimo savaitės renginius Raseinių rajone vainikavo Ariogalos lopšelio-darželio renginys „Rudens sporto šventė“. Sporto šventę vaikams organizavo kūno kultūros pedagogės Žydrūnė Ališauskienė ir Daiva Būdienė, kurios parengė įdomias sportines rungtis. Į šventę įsitraukė visi darželį lankantys vaikai. Sportavo darželinukai ir patys mažiausi – lopšelinukai. „Rudens sporto šventėje“ taip pat paminėtas ir Lietuvos šimtmetis.

   Sporto šventė prasidėjo nuo mankštos ir netikėto svečio – asiliuko apsilankymo. Netikėtas mėlynasis svečias mokinosi mankštelės ir vaikus mokino savo ir savo geriausio draugo Mikė Pukuotuko šokio. Vyresniems darželinukams teko įveikti orientacines varžybas ir sportines rungtis, kad padėtų surasti asiliuko pradingusias dovanas Mikė Pukuotukui. Vaikai su šiomis užduotimis puikiai susitvarkė.

  

   Mažesnieji leidosi į sportinių estafečių turą, kur buvo galima išmėginti taiklumą, greitumą, vikrumą, komandinį darbą ir t. t. Šventę vainikavo dovanos: sveiki užkandžiai, medaliai ir mažųjų šypsenos.

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.