Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8198081
Šiandien: 649
Dabar: 42
Prenumerata
Naujienos
Sėkmingai įveiktas vasaros skaitymo iššūkis

   Birželio 15 d. apskričių viešųjų bibliotekų iniciatyva Lietuvos gyventojai buvo pakviesti priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį su knyga. „Skaitymo iššūkis“ – tai nuotaikingas žaidimas, kurio tikslas – per vasarą įveikti 10 skaitymo užduočių. Žaidime galėjo dalyvauti visi: ką tik išmokę skaityti ir solidžią skaitymo patirtį turintys skaitytojai, gyvenantys miestuose, miesteliuose ir kaimuose. Skaičiuojama, kad iš viso iššūkio dalyviai perskaitė beveik 25 tūkst. knygų, o labiausiai jiems patiko psichologijos žanro grožiniai kūriniai. Lietuvoje iššūkį gyventojams metė 66 bibliotekos ir jų filialai, suskaičiuota 4568 prie iššūkio prisijungę dalyviai, o iš jų net 1097 įveikė visas užduotis.

   Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka ir didžioji dalis jos filialų taip pat aktyviai prisijungė prie šios akcijos. Per visą akcijos laikotarpį Viešojoje bibliotekoje bei filialuose „Skaitymo iššūkyje“ dalyvavo 142 dalyviai. Iššūkį įveikė net 90 skaitytojų! Iš viso perskaityta net 1121 knyga! Populiariausia buvo 4 užduotis (perskaityk atsitiktinę knygą iš lentynos), o sunkiausiai buvo įveikiama 10 užduotis (perskaityk knygą, kurios veiksmas vyksta egzotinėje šalyje).

   Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname „Skaitymo iššūkio" pagrindinių prizų Raseinių rajone laimėtojus, kuriais tapo: Emilija Kreimerytė, Kostas Gendvilas, Marijona Adomaitienė, Evelina Laurynaitė, Gabija Žalpytė.

 

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.