Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

   Užkalnių kaimo bendruomenė vykdo projektą ,,Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje“, kuris finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis www.esinvesticijos.lt.

   Pagal minėto projekto programą liepos 23-27 d. Užkalniuose vyko Šeimų dienos stovykla ,,Būkime kartu“. Į stovyklą susirinko kaimo vaikai (nuo 3 metų amžiaus) ir jų mamos. Šeimų dienos stovykla dirbo nuo 9.00 iki 17.00 val., dalyviai kasdien gavo karšto maisto ir pavakarius. Stovyklautojų užimtumu rūpinosi projekto darbuotojos - užimtumo specialistė Loreta Šimaitienė ir soc. darbuotoja Lina Andrulienė.

   Šis renginys kaimo vaikams ir jų mamoms padėjo ištrūkti iš kasdienybės rutinos, leido užsiimti naujomis įdomiomis veiklomis, puoselėti glaudžius tarpusavio ryšius. Stovyklautojai patys susikūrė taisykles, vieni kitus ragino jų laikytis. Buvo žaidžiami sportiniai žaidimai, estafetės, šokami liaudies ir linijiniai šokiai. Fiziškai aktyvią veiklą keitė ramesnė - piešimas smėliu, „Laimės medžių“ darymas, lipdymas iš modelino, piešimas ant vandens. Vaikai labai džiaugėsi savo darbeliais, nešėsi juos namo.

   Stovyklos organizatoriai ir dalyviai taria nuoširdų ačiū Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui Gitanui Kybartui už globą ir rūpestį, Žydrūno Vitkausko kavinės ,,Le kavos“ komandai už skanų maistą, mamoms Linai Radžienei ir Rasai Zubrickienei už ypač aktyvų dalyvavimą stovyklos veikloje.

   Tikimės susitikti ir kitais metais!

 

 

Projekto vadovė Loreta Šimaitienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.