Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8751561
Šiandien: 2683
Dabar: 91
Prenumerata

 
 
Naujienos
Poezijos kūrybinės dirbtuvės

   Gegužės 4 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko antrasis šių metų projekto „Prabylančios miesto erdvės“ renginys – poezijos kūrybinės dirbtuvės. Šią neformalią kūrybos sesiją vedė dramaturgas, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Valiukas kartu su teatro, kino aktore Valda Bičkute.

   Susitikimas buvo sumanytas kaip pasiruošimas antrąjam Raseinių slem skaitymų turnyrui, kuris numatytas Urban Art programoje rugpjūčio pabaigoje. Gaila, kad į šį kvietimą neatsiliepė mūsų krašto poetai, kurių, tikimės vis dar yra poezijos padangėje. Žinoma, kūryba - tai labai individualus procesas, pasineriant į išskirtinę savo emocijų gelmę, tačiau toks susitikimas, pasikeitimas patirtimi, galėjo būti naudingas visiems plunksnos broliams.

   Kūrybinių dirbtuvių tema – ko gero pati seniausia ir lakoniškiausia poetinės kūrybos forma – haiku. Apie žanro istoriją, tradicijas ir šiuolaikines formas įdomiai papasakojo šios sesijos moderatorius Mindaugas Valiukas, vėliau perėjome prie praktinės užduoties – haikų trieilių kūrimo. Antroje susitikimo dalyje aktorė Valda Bičkutė pasidalino savo scenine patirtimi, apie tai, kas yra svarbu kiekvieno žmogaus gyvenime – atvirai ir nuoširdžiai atskleisti save kitiems, nedvejojant dėl žiūrovų (aplinkos) reakcijos.

   Dvi kūrybinių dirbtuvių valandos prabėgo labai greitai. Kūryba yra tokia žmogaus savimonės sritis, kur laikas neegzistuoja... , o nutrūkus begaliniam žodžių srautui, su mus supančia aplinka pradedame bendrauti lakoniškomis ir giliaprasmėmis haiku sentencijomis...

,,Akimirka po akimirkos,

Niekas nepasikeitė.

Vakaro tyla“.

Arūnas Kazlauskas,

Raseinių rajono kultūros centro projektų vadovas

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.