Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Apdovanojimai konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“

   Šiemet jau 20-ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirto Lietuvos 100-mečiui.

Konkurso tikslas - skatinti susidomėjimą gimtojo krašto istorija ir gamta, etnine kultūra, gražiausia vidurio Lietuvos upe – Dubysa, ugdyti pilietiškumą ir meninę saviraišką. Šiemet buvo trys temos: „Modernios Lietuvos šimtmetis – sėkmės istorija“, „Mes – žemaičiai raseiniškiai“, „Gamtos ir žmogaus veiklos darna – Dubysos regioninio parko vertybių apsaugos garantas“.

Džiugu, kad Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jauniesiems menininkams buvo paskirtos net trys prizinės vietos. Devynmetė Aistė Vasiliauskaitė už piešinį „Baltų vienybės diena ant Padubysio piliakalnio“ I-IV klasių grupėje užėmė pirmąją vietą. Kitai mokinei-aštuonmetei Agnieškai Aukštakytei už piešinį „Dubysa ir lankytinos vietos prie jos“ įteiktas trečios vietos diplomas. V-VIII klasių grupėje dvylikametei Meidai Ramonaitei už piešinį „Ten, kur teka Dubysa“ įteiktas antros vietos diplomas. Visos mokinės apdovanotos ne tik diplomais, bet ir prizais už puikius piešinius. Visų konkurso diplomantų piešiniai eksponuojami konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ geriausių piešinių ir fotografijų parodoje Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, antrame aukšte. Parodą galima aplankyti ir pasidžiaugti geriausiais kūriniais iki šių metų pabaigos.

 

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

  

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.